İade ve İptal Koşulları

 
Yeni verdiğiniz siparişlerin iptal işlemini yapabilmeniz için siparişinizin kargoya çıkmamış olmamış gerekmektedir.
 
OyuncakGidiyor.com’dan verdiğiniz siparişinizi iptal etmek istediğinizde Müşteri Hizmetlerimize iptal sebebinizi belirterek (Yanlış sipariş geçilmesi, ürün veya ödeme tipi değişikliği vb. gibi) mail ([email protected])göndermeniz durumunda, işleminiz tarafımızca gerçekleştirilecektir.
 
Elinize ulaşan, teslim aldığınız siparişlerinizi iptal etmek için lütfen [email protected] adresine iptal nedeni ile ile birlikte mail atın iade şartlarımıza uygunluğu onaylandığında ,iptal nedeni belirtiğiniz yazı ile ürünü gönderebilirsiniz.
 
Ödeme İadesi
 
İptal/İade ettiğiniz siparişlerinizin; iadesi onaylandıktan sonra 7 iş gün içerisinde para iadesi yapılmaktadır. Siparişinizin tümünü veya sipariş içeriğinizdeki ürünlerin bazıları iptal edebilirsiniz; Bu durumda iptal ettiğiniz ürünlerin iadesi kısmi olarak yapılabilmekte veya tercih etmeniz durumunda hediye çeki oluşturularak geri iade edilmektedir.
 
Kredi kartıyla verilen siparişlerde; kartınızdan çekilen tutar iptal edilmekte ve aynen geri iade olmaktadır. Havale ve kapıda ödeme ile vermiş olduğunuz siparişlerinizin iadesi belirteceğiniz banka hesap bilgilerine göre iade edilecektir.
 
Alışverişle İlgili Genel Konular
 
Sitemizde satışa sunulan ürünlerin fiyat güncellemelerinde oluşabilecek yanlışlıklarda, oyuncakgidiyor satışdan vazgeçme hakkını gizli tutar.
oyuncakgidiyor stok tutmadığı ürünlerin temin edilememesi durumunda, satıştan vazgeçme hakkını gizli tutar. Bu durumun, sepetteki bazı ürünler için ortaya çıkması halinde; müşteriden hesap bilgileri e-posta ile alınarak, bilgilerin gelmesini takip eden 7 işgünü içerisinde oluşan fark iade edilir. Banka işlemlerinden doğabilecek gecikmeden dolayı efırsatcı sorumlu tutulamaz. Müşterinin, siparişin tamamından vazgeçme hakkı da saklı tutulur.
 
Ürün İadesi
 
Ürün İade Şartları

 
Tüketici sözleşme konusu ürünün kendisine veya gösterdiği adresteki kişiye teslimden itibaren 14 gün içerisinde iade etme hakkına sahiptir. Firmamız tarafından ürünün iade edilebilmesi için ürün ambalajının ve kutu muhteviyatının zarar görmemiş olması, ürünün yeni olarak tekrar satılabilir bir durumda olması şarttır. Kargo teslim fişinin ve satış faturasının aslının ve kargo paketi üzerinde bulunan 2. nüshasının iadesi zorunludur.Bu belgelerin tarafımıza ulaşmasını takip eden 7 gün içinde ürün bedelinin müşterinin kredi kartına iade edilmesi için OyuncakGidiyor.com girişimde bulunur.Ürün bedelinin iadesinde banka tarafindan olacak aksaklıklardan OyuncakGidiyor.com sorumlu değildir. Ürünün ambalajının açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartına bağlıdır.

Alışveriş Sepetim

BethandBethandBethand
X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
WhatsApp Destek Hattı